Prekės laukiantis ir jau turint kūdikį

Dažnai būsimos mamos galvoja apie prekes, kurių reikės vaikams kudikiams besilaukdamos, todėl sukrauna šiokį tokį kraitelį. Taip pat yra ir su visu nėštumu – daugiausiai galvojama apie tai, kaip reikia išnešioti vaiką, kaip pagimdyti, o jau paskui, ką veikti su gimusiu – darosi neaišku. Vilnietė Asta sutiko papasakoti savo istoriją apie tai, kaip ji pirko pirkinius kūdikiui ir vaikams.

Pirmieji pirkiniai

Kūdikiai„Mano pirmieji pirkiniai vaikams kudikiams buvo iškart tada, kai nėštumo testas parodė tas dvi juosteles. Nežinojau nei koks vaikas bus, ar mergaitė, ar berniukas, bet širdy labai džiaugiausi, nes mes su vyru ilgai planavom ir jau net bijojom, kad teks kreiptis pas vaisingumo specialistus. Bet tas testas labai nudžiugino. Tą rytą nuėjau į interneto parduotuvę ir nupirkau vieną gražų barškutį. Pagalvojau – jeigu kas nesigaus, jei bus persileidimas ar jeigu vaikas negims, palaidosiu kartu tą barškutį. Bet viskas buvo gerai ir dukrelė vystėsi gerai. Nieko dar nepirkom 5 mėnesius, o jau būdama 6 mėnesyje leidau sau tikėti, kad viskas bus gerai, todėl ėjau į interneto parduotuves ir ten norėdavau viską šluoti. Bet to nedarydavau, o protingai rinkausi. Pirkom porą drabužių, porą šliaužtinukų ir porą kojinyčių. Šiek tiek mažiausių sauskelnių, lovelę vaikui nupirkome, pleduką. Nedaug visko. Man iš tikro tas nėštumas buvo gana sunkus, dažnai jausdavausi labai blogai, todėl tik tada, kai viskas būdavo gerai, susikaupdavau ir ieškodavau tinkamų pirkinių“, – prisimena Asta.

Kai gimsta vaikas

Tačiau moteris sako, kad tik pagimdžiusi suprato, kad dabar jau didysis dalykas įvyko ir teks gyventi toliau. „Man iš pradžių labai sunku buvo, sunku priprasti, kad tu turi vaiką ir va kiekvieną dieną, kiekvieną valandą turi juo rūpintis. Labai greitai atsivėrė pirkinių sąrašas – iškart supratau, kiek visko dar reikia nupirkti kūdikiui. Į parduotuves važiuoti nenorėjau, nes prastai jaučiausi, o vyrui vienam patikėti tų pirkinių irgi nesinorėtų. Jis ir pasukas kartais vietoje pieno nuperka, kai nusiunčiu į parduotuvę. Tai dėl kūdikio prekių juo labiau nepasitikėjau. Dėl to viską pirkau internetu“, – sako mama.

1 comment

  1. Reikia itin daug daiktų laukiant mažylio atėjimui į šį pasaulį. Įpatingai suntu toms moterims, kurios yra emigravusios į kitą šalį ir dėja artimūjų nėra šalia. Tokiu atveju dažniausiai gali pasitarnauti siuntiniai. Juk dažnai giminės siunčia įvairius daiktus emigrantams, kad šie nepaminštų gimtinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>