Verslo pradžia: kam prireiks investicijų

Kuriant naują verslą bus daugybė situacijų, kada jums reikės investicijų. Kad ir tam, kad būtų išnuomojamos patalpos verslui Kaune – jau reikės apvalios sumos, jeigu rinksitės bent kiek didesnį biurą. Investicijų reikės ir daugybėje kitų sričių. Apžvelkime, kodėl visgi jaunam verslui reikia finansinės paramos ir investicijų.

Patalpų nuomai verslui

Patalpos KauneAr atsidarytumėte biurą, ar gamybos sektorių, ar parduotuvę – jums reikės vietos darbams. Negalėsite tiesiog imti dirbti bet kur pas save kieme ar namie, o jei tą ir darysite, netrukus vis tiek norėsite perkelti savo verslą į tam skirtą ir paskirtį atitinkančią vietą. Taigi, pradžiai reikės pinigų patalpų nuomai. Priklausomai nuo to, koks verslas, reikės ir skirtingų patalpų, ir galbūt už skirtingą sumą. Tačiau, jeigu labai stengsitės, rasite puikias patalpas, kuriose galėsite įsikurti. Nuomą reikės sumokėti į priekį ne mėnesiui, bet bent keliems, ir pasirašyti sutartį kažkokiam laikotarpiui. Pradedančios įmonės nori pasirašyti sutartį kuo mažesniam laikotarpiui, o įsibėgėjus verslui – kuo didesniam. Pradedančioms įmonėms nedrąsu ir jos nežino, kaip ilgai stovės ant savo kojų. O štai klestintis verslas kaip tik nori užsitikrinti, kad ilgiau tomis pačiomis sąlygomis galės išlikti savo buveinėje ir nereikės patirti persikraustymo išlaidų bei tam skirti laiko.

Baldams, įrangai

Žinoma, svarbu išsinuomojus patalpas, tuojau pat pasistengti ir apstatyti reikiamais baldais, jeigu tai tiesiog biuras. Tada dar paprasčiau, nes stalai ir kėdės nėra toks brangus dalykas. Bet visai kas kita, jeigu ketinate užsiimti gamyba. Galbūt būtent technologijai ir prireiks itin didelės sumos. Kuo modernesnis sprendimas, tuo brangesnė bus technologija, tačiau ir teikiamos paslaugos vėliau bus brangios. Jeigu reikia tokių didelių investicijų, reikia tikėtis, kad turite užtikrintą verslo planą su nedidelėmis rizikomis, ir žinote, kad tikrai turėtų pasisekti.

Transportui

Įmonėms prireikia įvairaus transporto. Pradedant paprastomis lengvosiomis mašinomis, pagerinančiomis susisiekimą. Baigiant sunkiosiomis priemonėmis, vežančiomis krovinius. Žemės ūkio technika, krovininiai automobiliai, statyboms reikalingos mašinos ir pan. Tai – brangus dalykas, todėl ir jam gali tekti nemažai pasiskolinti.

Pirmiesiems atlyginimams

Taip pat reikės pinigų ir pirmoms algoms išmokėti.Vėliau, tikimės, užsisuks verslas ir gausite klientų apmokėjimus, ir jau pradės iš minuso ryškėti pliusas, tuomet ir algoms užsidirbsite. Tačiau pačiai pradžiai reikės investicijų. Reklamai pinigų irgi būtinai reikės, nes tik tai garantuos, kad galėsite pranešti apie savo verslą tikslinei auditorijai.

2 comments

  1. Taip pat verslininkams dažnai prireikia patalpų produktų sandėliavimui, tad apie tai irgi reikėtų pagalvoti prieš pradedant verslą. Nemažai verslininkų vis dažniau pasirenka tentinius angarus kaip sprendimą sandėliavimui, o tai gali sumažinti išlaidas. Pastebėjau, jog atsiliepimas apie šį sprendimą sandėliavimui yra labai geras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>