Kokie reikalavimai kreditams gauti?

Apie kreditusJei yra norima pasiimti kreditą, tokiu atveju neretais atvejais kyla klausimas,kokie yra keliami reikalavimai kreditams gauti, ir dauguma kreditus teikiančių įmonių yra nustačiusios gana panašias skolinimosi sąlygas. Taigi, kam gali būti suteikiami kreditai?

Vienas pagrindinių dalykų yra tai, kad pasiskolinti norintis asmuo būtų pilnametis Lietuvos pilietis. Tam tikros kreditus teikiančios įmonės gali paskolinti pinigų pilnametystės sulaukusiems asmenims, o tam tikri kreditoriai gali paskolinti pinigų tik dar vyresniems žmonėms, pavyzdžiui, 21 metų sulaukusiems Lietuvos piliečiams. Informaciją, kam gali būti teikiami kreditai, visada yra galima rasti internetinėse kreditus teikiančių įmonių svetainėse, ir čia tikrai galėsite rasti informacijos, kokie yra keliami reikalavimai greitiems kreditams gauti. Dar vienas svarbus dalykas yra tai, kad pasiskolinti norintis asmuo gautų pastovias pajamas: neretai yra reikalaujama, kad asmuo būtų dirbantis ir reguliariai gautų darbo užmokestį. Nors neretai teiraujamasi, ar kreditas gali būti suteikiamas bedarbiams, gaunantiems bedarbio išmokas, ar studentams, gaunantiems stipendiją, tačiau šie asmenys patenka į rizikos grupę, tad jiems dauguma kreditorių nesutinka paskolinti pinigų.

Taip pat neretai yra teiraujamasi, ar yra galimybė gauti kreditą, jei yra ir kitų finansinių įsipareigojimų. Labai svarbu yra tai, kad nebūtų pradelstų mokėjimų, jei yra tam tikrų įsiskolinimų, ir tuomet, jei tam tikrą laiką yra vėluojama sumokėti numatyto dydžio pinigų sumą, asmens duomenys gali būti perduodami skolininkų bazei, kur duomenys yra saugomi iki dešimties metų, ir ši informacija yra matoma praktiškai visiems kreditoriams. Jei esate patekę į skolininkų sąrašus, tokiu atveju kredito jums negalės suteikti kreditoriai, tačiau tuomet, jei finansinius įsipareigojimus sąžiningai vykdote, tikrai galite tikėtis, kad kreditas jums bus suteiktas, kadangi jūs būsite vertinamas kaip mokus klientas. Žinoma, visada svarbu pagalvoti apie tai, ar dar vienas įsiskolinimas jums nebus pernelyg didelė finansinė našta, ir pagalvokite apie tai, ar pavyks vykdyti visus turimus finansinius įsipareigojimus.

Taigi, reikalavimai kreditui gauti tikrai nėra labai dideli, tačiau visada svarbu pagalvoti apie tai, ar šis įsiskolinimas jums nesudarys jokių keblumų, ir galėsite be vargo grąžinti pasiskolintą pinigų sumą. Kreditai gali būti puikiu pasirinkimu, kuomet netikėtai pritrūksta pinigų iki algos tam tikram svarbiam pirkiniui, tačiau skolinimasis, žinoma, neturėtų tapti įpročiu, ir skolintis vertėtų itin atsakingai.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>