Duomenų atkūrimas Londone

Nors gyvename laikais, kai techninė ir kompiuterinė įranga tobulėja nuolatos, galėdama atlikti vis daugiau funkcijų, reikėtų nepamiršti, kad daugėjant mums naudingų funkcijų kiekiui, didėja ir kompiuterio apkrovos tikimybė,o tai savaime susiję ir su gedimais bei duomenų praradimu. Būtent didėjant duomenų atkūrimo operacijų poreikiui, visame pasaulyje aktyviai ėmė kurtis duomenų atkūrimo komandos, tokios kaip Data recovery UK Didžiojoje Britanijoje. Ši Londone įsikūrusi kompanija jau kurį laiką gelbsti tiek individualiems asmenims, tiek įmonėms, kurios susidūrė su tam tikromis techninėmis problemomis ir vienokiu ar kitokiu būdu prarado duomenis. Puikus darbų atlikimo laikas, geras kainos ir kokybės santykis, naudingi patarimai ir ypatingas dėmesys klientui – tai kas pristatomą įmonę daro itin sėkminga.

Londono duomenų atkūrimo kompanija aptarnauja klientus su įvairiausiais įrenginiais ir operacinėmis sistemomis. Nesvarbu, kokia OS naudojatės – specialistai pasiruošę padėti. Štai, pavyzdžiui, dar visai neseniai dažniausiai pagalbos prireikdavo, atkuriant kompiuterio failus, tačiau pusė šiandieninių klientų pas duomenų atkūrimo specialistus atkeliauja nešini būtent išmaniaisiais telefonais. Mobilieji telefonai turi begales funkcijų, pasižymi didele atminties talpa, todėl žmonės juose yra linkę laikyti milžiniškus kiekius informacijos. Nuotraukos, kontaktai, adresai, video failai, net rašytiniai dokumentai – pagrindinis šiuolaikinio išmaniojo telefono turinys, kuris dėl techninių trikdžių ar loginių klaidų gali būti prarandamas. Šios įmonės specialistai pažada išspręsti visas jūsų problemines situacijas (žinoma, išskyrus atvejus, kai norite atkurti duomenis, kurių jūsų įrenginyje niekada ir nebuvo), nepažeidžiant jūsų konfidencialumo.

Klientai į duomenų atkūrimo bendroves taip pat kreipiasi, norėdami atstatyti ištrintą atmintinę (recover deleted files) informaciją USB, Mini SD, Micro SD kortelėse ir panašiuose įrenginiuose. Pavyzdžiui, dažnais atvejais sulūžus jūsų USB, duomenis dar galima atkurti. Įmonės atstovai pasiruošę reikiamą pagalbą suteikti net per trumpiau nei parą.

Londone jau kurį laiką gyvenantis lietuvis Giedrius su Londono duomenų atkūrimo specialistai susidūrė praėjusį pavasarį, kai visai netikėtai su dviračiu pateko į gana rimtą auto įvykį ir stipriai nukentėjo. Tą sykį vaikino tiek nenuliūdino jo sulaužyta koja, kiek nepataisomai sugadintas kompiuteris. Giedrius beveik buvo tikras, jog per daugiau nei penkerius metus sukauptų duomenų nebebus įmanoma atkurti. Aptikęs itin patrauklų įmonės internetinį puslapį, susipažinęs su geromis sąlygomis bei kainoraščiu, Giedrius nusprendė savo duomenų gelbėjimo operaciją patikėti būtent šiems specialistams. Nors kompiuterio apgadinimai buvo gana rimti, jaunuolis neprarado nei vieno failo ir visą kompiuteryje laikytą „turtą“ atgavo per greičiau nei kelias dienas. „Visiems Londone gyvenantiems lietuviams, susidūrusiems su panašia problema, tikrai rekomenduoju apsilankyti būtent pas šiuos duomenų gelbėtojus“- rekomenduoja Giedrius.

1 comment

  1. Pas mus darbe saugomos informacijos kiekis yra tikrai labai didelis, todėl ypatingai svarbu naudotis patikimomis laikmenomis ir apsaugos sistemomis „office security“, kad duomenys niekur nedingtų, nes nuostolis tikrai būtų labai didelis. Yra buvę situacijų, kai duomenys dingo, bet tada padėjo specialistai, duomenis atkūrė. Tačiau duomenis atkurti ne visada įmanoma, todėl įmonėms labai svarbus duomenų saugumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>