10 kūrybiškų komandos formavimo idėjų, kurios jums patiks

Komanda stipri tiek, kiek stipri jos silpniausia grandis. Jei norite pasiekti aukštumų, labai svarbu rasti būdų, kaip sustiprinti komandą ir skatinti bendradarbiavimą. Štai kodėl komandos formavimo užsiėmimai yra tokie populiarūs. Jie suteikia puikią galimybę jums ir jūsų kolegoms kartu užsiimti smagia veikla, stiprinti tarpusavio ryšius ir kurti draugiją. Komandos formavimo užsiėmimai taip pat gali būti iššūkis ir kartu naudingi, todėl jie idealiai tinka moralinei būklei kelti ir visavertei darbovietės kultūrai kurti. Laimei, yra daug smagių būdų, kaip galite stiprinti bendradarbių pasitikėjimą, kad jūsų komanda veiktų geriausiu pajėgumu. Štai 10 kūrybiškų komandos formavimo idėjų, kurios sudomins jūsų kolegas ir padės visiems kartu dirbti geriau. Komandos formavimas yra labai svarbus procesas.

Sukurti menų ir amatų komandos projektą

Geresnė komandaKomandos suartėjimas nebūtinai turi apsiriboti darbo veikla. Sujungę kolegas su meno ir amatų projektu, galite įskelti kibirkštį, kuri paskatins ilgalaikius ryšius ir draugystę. Galite surengti keramikos pamoką, organizuoti amatų mugę arba sukurti komandos formavimo užsiėmimą, kad kartu sukurtumėte smagų projektą. Tai gali būti bet kas, pradedant individualių kanceliarinių prekių kūrimu, vestuvinės puokštės kūrimu ar kolegos portreto, kurį galėtumėte pakabinti ant savo biuro sienos, sukūrimu. Ši veikla gali puikiai pasitarnauti asmeniniam tobulėjimui, komandos formavimui ir bendravimui su kolegomis. Taip pat galite pabandyti surengti kūrybinę dieną, kurios metu kolegos būtų pakviesti susirinkti ir dirbti prie kūrybinių projektų, kuriais visi galėtų toliau dalytis vieni su kitais pasibaigus renginiui. Tai galėtų būti tapyba, piešimas, papuošalų gamyba, freskų tapyba, mišrios technikos meno kūrinių kūrimas ar bet kas kita, kas vienam ar keliems jūsų kolegoms yra aistringas pomėgis. Tai gali būti įdomus būdas suvienyti komandą, kuri priešingu atveju dirbtų atskirai.

Varžykitės dėl žaidimo lentos ar dėlionės

Jei ieškote įtraukiančio būdo, kaip padidinti komandos moralę ir sustiprinti pasitikėjimą, varžybos yra puikus pasirinkimas. Nesvarbu, ar tai būtų kūrybinis žaidimas, ar viktorina, ar sportas, varžybos yra puikus būdas išjudinti komandą iki jos galimybių ribų ir kartu pasidžiaugti jos sėkme. Yra daugybė būdų, kaip sudaryti varžybų struktūrą, priklausomai nuo to, kokio tipo komandą turite ir kokie jos interesai. Jei ieškote būdo, kaip sužadinti komandos susidomėjimą ir kūrybiškumą, galite pabandyti surengti konkursą, kuriame dalyviai skatinami sukurti ką nors naujo. Yra daugybė būdų, kaip sudaryti konkurso struktūrą, priklausomai nuo jūsų komandos tipo ir jos interesų. Galite surengti komandos formavimo konkursą, kuriame dalyviai skatinami sukurti ką nors naujo arba savo darbu įkvėpti kitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>